Facets core search (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Types
lt: Tipai

en: Field
lt: Laukelis

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: String
lt: Eilutė

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Languages
lt: Kalbos

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Only of the type(s)
lt: Tik tipams

en: Post date
lt: Įrašo data
