Facets core search (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍
