Facets core search (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ
