Facets core search (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: Author
no: Forfatter

en: Language
no: Språk

en: Date
no: Dato

en: Search
no: Søk

en: Types
no: Typer

en: Field
no: Felt

en: Keywords
no: Nøkkelord

en: Advanced search
no: Avansert søk

en: String
no: Streng

en: Updated date
no: Oppdatert dato

en: Languages
no: Språk

en: Content Type
no: Innholdstype

en: Containing any of the words
no: Inneholder ett eller flere av ordene

en: Containing the phrase
no: Inneholder frasen

en: Containing none of the words
no: Inneholder ingen av ordene

en: Only of the type(s)
no: Bare av typen(e)

en: Post date
no: Innleggsdato
