Facets core search (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Types
ps: ډولونه

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Advanced search
ps: پرمخ تللی لټون

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول
