Facets core search (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Types
sl: Tipi

en: Field
sl: Polje

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: String
sl: Niz

en: Languages
sl: Jeziki

en: Containing any of the words
sl: Vsebuje vsaj eno od besed

en: Containing the phrase
sl: Vsebuje besedno zvezo.

en: Containing none of the words
sl: Naj ne vsebuje nobene od besed

en: Only of the type(s)
sl: Samo tip(i)
