Facets core search (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Language
ta: மொழி

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Types
ta: வகைகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Advanced search
ta: மேம்பட்ட தேடுதல்

en: String
ta: சொல்

en: Updated date
ta: புதுப்பிக்கப்பட்ட தேதி

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Containing any of the words
ta: ஏதாவதொரு வார்த்தையினைக் கொண்டு

en: Containing the phrase
ta: சொற்றொடரினைக் கொண்டு

en: Containing none of the words
ta: இதில் எந்தவொரு வார்த்தையும் இல்லாமல்

en: Only of the type(s)
ta: வகைகளில் மட்டும்
