Facets core search (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Types
te: రకాలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: String
te: పదబంధం

en: Languages
te: భాషలు
