Facets core search (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Advanced search
th: ค้นหาแบบละเอียด

en: String
th: ข้อความ

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: Containing any of the words
th: มีคำใดคำหนึ่งต่อไปนี้

en: Containing the phrase
th: มีวลี

en: Containing none of the words
th: ไม่มีคำเหล่านี้

en: Only of the type(s)
th: เฉพาะชนิดเนื้อหา

en: Post date
th: วันที่โพสต์
