Facets core search (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Language
uk: Мова

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Types
uk: Типи

en: Field
uk: Поле

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: String
uk: Рядок

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: Languages
uk: Мови

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Only of the type(s)
uk: Лише для типів

en: Post date
uk: Дата публікації
