Facets Date Range Picker (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: Options
ar: الخيارات

en: Today
ar: اليوم
