Facets Date Range Picker (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Today
bo: དེ་རིང
