Facets Date Range Picker (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Options
bs: Opcije

en: Today
bs: Danas

en: Tomorrow
bs: Sutra
