Facets Date Range Picker (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Search
cy: Chwilio

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Today
cy: Heddiw
