Facets Date Range Picker (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Today
gu: આજે
