Facets Date Range Picker (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Search
hi: खोज

en: Options
hi: विकल्प

en: Today
hi: आज
