Facets Date Range Picker (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Search
hu: Keresés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Today
hu: Ma

en: Tomorrow
hu: Holnap
