Facets Date Range Picker (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Search
ja: 検索

en: Options
ja: オプション

en: Today
ja: 今日
