Facets Date Range Picker (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Today
my: ယနေ့
