Facets Date Range Picker (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: Options
oc: Opcions

en: Today
oc: Uèi
