Facets Date Range Picker (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Options
sk: Nastavenia

en: Today
sk: Dnes
