Facets Date Range Picker (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: Options
sv: Alternativ

en: Today
sv: Idag
