Facets Date Range Picker (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Today
ta: இன்று
