Facets Date Range Picker (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Today
vi: Hôm nay

en: Tomorrow
vi: Ngày mai
