Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Search
de: Suche

en: Options
de: Optionen

en: Today
de: Heute

en: Tomorrow
de: Morgen

en: Next 30 days
de: Nächste 30 Tage

en: Next 14 days
de: Nächste 14 Tage

en: Next 7 days
de: Nächste 7 Tage
