Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Options
el: Επιλογές

en: Today
el: Σήμερα
