Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Options
et: Valikud

en: Today
et: Täna

en: Tomorrow
et: Homme
