Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: Options
eu: Aukerak

en: Today
eu: Gaur

en: Tomorrow
eu: Bihar
