Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Search
fr: Rechercher

en: Today
fr: Aujourd'hui

en: Tomorrow
fr: Demain
