Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: Options
gl: Opcións

en: Today
gl: Hoxe
