Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: Options
hr: Opcije

en: Today
hr: Danas
