Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Search
id: Pencarian

en: Options
id: Opsi

en: Today
id: Hari ini
