Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Options
jv: Opsi

en: Today
jv: Dinā iki
