Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Today
ka: დღეს
