Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Options
km: ជម្រើស

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ
