Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Tomorrow
kn: ನಾಳೆ
