Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Options
lt: Nustatymai

en: Today
lt: Šiandien
