Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: Options
lv: Iespējas

en: Today
lv: Šodien
