Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: Options
pl: Opcje

en: Today
pl: Dzisiaj
