Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: Options
ro: Opţiuni

en: Today
ro: Azi
