Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Search
ru: Поиск

en: Options
ru: Настройки

en: Today
ru: Сегодня

en: Tomorrow
ru: Завтра
