Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: Options
sl: Možnosti

en: Today
sl: Danes
