Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Search
te: వెతుకు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Today
te: ఈరోజు
