Facets Date Range Picker (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Search
tr: Ara

en: Options
tr: Seçenekler

en: Today
tr: Bugün
