Facets Date Range Picker (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Options
ca: Opcions

en: Select a date
ca: Selecciona una data

en: Today
ca: Avui

en: Tomorrow
ca: Demà
