Facets Date Range Picker (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Options
da: Valg

en: Select a date
da: Vælg en dato

en: Today
da: I dag

en: Tomorrow
da: I morgen
