Facets Date Range Picker (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Options
es: Opciones

en: Select a date
es: Seleccionar una fecha

en: Today
es: Hoy

en: Tomorrow
es: Mañana
