Facets Date Range Picker (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Options
fi: Valinnat

en: Select a date
fi: Valitse päivämäärä

en: Today
fi: Tänään

en: Tomorrow
fi: Huomenna
