Facets Date Range Picker (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Options
is: Möguleikar

en: Select a date
is: Veldu dag

en: Today
is: Í dag
