Facets Date Range Picker (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Options
cs: Možnosti

en: Select a date
cs: Zvolit datum

en: Today
cs: Dnes
